Hays Poland

SAP ABAP

Poznań
SAP ABAP
Poznań
NR REF.: 1095927

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera sieci sklepów convenience w Polsce - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SAP ABAP

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • opracowywanie rozwiązań wspierających wymagania biznesowe w firmie;
  • współpraca z użytkownikami końcowymi w celu analizy wymagań dla nowych i istniejących procesów biznesowych;
  • aktywny udział w rozwijaniu i testowaniu funkcjonalności systemów;
  • tworzenie specyfikacji technicznych i ich wdrażanie;
  • utrzymanie biegłości w zakresie technologii i narzędzi w celu zwiększenia produktywności i jakości wspieranych systemów.
Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w rozwoju ABAP
  • znajomości ABAP w poszczególnych modułach: FI, CO, SD, MM, PM;
  • tworzenie raportów i transakcji, modułów RFC, ABAP Query, BAPI, BADI, LSMW, User Exits, ALV Reports, SmartForms, workflows;
  • doświadczenie z OSS / SAP Notes & Upgrades (SPAU / SPDD);
  • umiejętność doskonałej organizacji własnego czasu pracy;
  • Mile widziane: doświadczenie z SAP R/3 ECC 6.0, doświadczenia z SAP Process Orchestration, znajomość technologii SAP Fiori / SAP Screen Personas 3.0, znajomość ABAP CDS i OData.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland