Samodzielny Specjalista ds. Zakupów Produkcyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Bartoszyce, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednego z największych eksporterów mebli tapicerowanych w Polsce, poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Samodzielny Specjalista ds. Zakupów ProdukcyjnychMiejsce pracy: Bartoszyce

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie dostawców komponentów produkcyjnych, dywersyfikacja źródeł dostaw celem zapewnienia płynności procesów produkcyjnych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami celem uzyskiwania optymalnych cen;
  • tworzenie porozumień i uzgodnień długoterminowych / ramowych z kluczowymi dostawcami;
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dotychczasowymi dostawcami oraz ich budowanie z nowymi partnerami;
  • analiza bieżącego stanu dostępności asortymentu produkcyjnego oraz tworzenie prognoz zużycia / zapotrzebowania asortymentowego;
  • znajomość i umiejętność określania wpływu zmienności czynników rynkowych oraz dostępności surowcowej na ceny;
  • opracowywanie raportów związanych z planami produkcyjnymi / materiałowymi;
  • znajomość standardów jakościowych i wymagań technicznych w ramach zamawianego asortymentu produkcyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym;
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel);
  • wysokie umiejętności negocjacyjne poparte praktyką zawodową;
  • dokładność, systematyczność, skrupulatność i samodzielność w działaniu;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • wymagana dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (mile widziany język niemiecki).

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych grup meblowych w Polsce;
  • umowę o pracę opartą o atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia;
  • możliwość doskonalenia zawodowego;
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

Dodatkowe bonusy: dopłatę przy dalszych dojazdach, bilety na imprezy sportowe, premie świąteczne oraz za staż pracy, imprezy i prezenty dla dzieci z okazji dnia dziecka i świąt.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.