Samodzielny Specjalista ds. Controllingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednego z największych eksporterów mebli tapicerowanych w Polsce, poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Samodzielny Specjalista ds. ControllinguMiejsce pracy: Środa Wielkopolska

Obowiązki:

  • kontrola i analiza poziomu kosztów (produkcja, inwestycje, produktywność);
  • analiza efektywności procesów produkcyjnych oraz współpraca w zakresie ich optymalizacji;
  • tworzenie raportów i analiz finansowych na wewnętrzne potrzeby organizacji;
  • udział w procesie budżetowania i prognozowaniu wyników;
  • przygotowanie zestawień kosztowych na potrzeby poszczególnych obszarów;
  • analizy efektywności procesów produkcyjnych oraz współpraca w zakresie ich optymalizacji;
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca pod kątem kosztów produkcyjnych i magazynowych;
  • aktywny udział w doskonaleniu procesów, rozwoju nowych mechanizmów kontroli oraz tworzeniu i rozwijaniu narzędzi kontrolingowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane ekonomiczne;
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu firmy produkcyjnej;
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel);
  • znajomość zasad rachunkowości i rachunkowości zarządczej;
  • dokładność i samodzielność w działaniu;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, prezentacyjne i komunikacyjne;
  • wymagana dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (mile widziany język niemiecki).

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych grup meblowych w Polsce;
  • umowę o pracę opartą o atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia;
  • możliwość doskonalenia zawodowego;
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

Dodatkowe bonusy: dopłatę przy dalszych dojazdach, bilety na imprezy sportowe, premie świąteczne oraz za staż pracy, imprezy i prezenty dla dzieci z okazji dnia dziecka i świąt.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem linku aplikacyjnego:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.