Agencja Zatrudnienia KS Service

Samodzielny Pracownik Produkcji - b.dobre zarobki, od zaraz

Miejsce pracy: Wysogotowo, Przeźmierowo, Skórzewo, Sierosław, Lusowo, Sady, Baranowo, Poznań

OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • współpracę na podstawie umowy zlecenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • umożliwiamy zdobycia doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • ważne dla studentów - możliwość pogodzenia studiów zaocznych z pracą
  • zapraszamy również kandydatów z Poznania, możliwy dojazd np. autobusem podmiejskim, na trasie Poznań Ogrody - Wysogotowo.
  • przyjazny, rodzinny klimat

ISTOTNE NA STANOWISKU:

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • zdolności manualne
  • praca odpowiednia dla osób bez względu na wiek i wykształcenie, zapraszamy także osoby studiujące zaocznie
  • nie wymagamy doświadczenia!

PRZYDATNE, ALE NIE OBOWIĄZKOWE:

  • doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • umiejętność posługiwania się wózkiem paletowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji etykiet
  • pakowanie produktów według ustaleń Pracodawcy
  • bieżące uzupełnianie surowca (rolek) w maszynach produkcyjnych - dokładanie rolek z papierem samoprzylepnym do bobiniarki (maszyny produkcyjnej, waga rolki max. 20-30 kg).

WAŻNE! Chcesz się przekonać, czy praca jest dla Ciebie? Przyjdź na płatne godziny próbne, w trakcie których wszystkiego Cię nauczymy.

Wspierający przełożony i sympatyczna atmosfera pracy (jak do tej pory na razie w męskim towarzystwie) - gwarantowane.

PRACA OD ZARAZ, APLIKUJ TERAZ!

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do mnie: 503 075 956

Zapraszamy również do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22/5 w godzinach: 9:00-16:00.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.