Samodzielny księgowy

Poldem Sp. z o.o.

Łódź, 93-402, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, w tym faktur sprzedaży, zakupu oraz dokumentów magazynowych,
- samodzielne prowadzenie ewidencji księgowych, w szczególności ewidencji dla potrzeb VAT, oraz uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
- ustalanie stanów magazynowych dla niektórych magazynów, oraz rozliczane inwentaryzacji dotyczących tych magazynów
- potwierdzenie sald i uzgadnianie kont rozrachunkowych z kontrahentami,
- przygotowywanie wezwań do zapłaty,
- sporządzanie sprawozdania Intrastat, oraz niektórych sprawozdań GUS,

Wymagania

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 4 lata,
- znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
- znajomości przepisów i zasad rozliczania zakupów i stanów magazynowych,
- wysokich zdolności analitycznych, samodzielności,
- znajomość systemów finansowo księgowych Comarch,
- dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Meble Tapicerowane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa