Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

- kwalifikacja dokumentów zakupowych pod kątem możliwości odliczania podatku naliczonego VAT,

- sporządzanie deklaracji VAT,

- kontrola i księgowanie dokumentów zakupowych,

- rozpoznawanie obowiązku podatkowego WNT oraz importu usług na bazie dokumentów zakupowych,

- rozliczanie podatku u źródła

Oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu,
możliwość rozwoju zawodowego w instytucji o ugruntowanej pozycji,
świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Wymagania

Niezbędne wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne, ekonomiczne, prawnicze)

- znajomość zagadnień w zakresie wskaźnika i wskaźnika preproporcji,

- umiejętności organizacyjne,

- wymagane minimum 5 lat stażu doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości

- samodzielność w wykonywanych obowiązkach,

- umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu,

- operatywność, komunikatywność i pełna dyspozycyjność,

- dobra znajomość programów OFFICE w tym szczególnie Excel.

mile widziane będzie:

doświadczenie w pracy w księgowości w sferze budżetowej.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia, dodatek za staż pracy.
Branża / kategoria:
Praca Finanse