ManpowerGroup Sp. z o.o.

Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Miejsce pracy: Barlinek

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i nowoczesnej firmie rodzinnej
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe premie za realizację celów
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego oraz zagadnień księgowych
  • Umiejętność sporządzania deklaracji i prowadzenia dokumentacji podatkowej (VAT, CIT)
  • Bardzo dobra znajomość pakietów MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze finansów i rachunkowości
  • Analityczne myślenie i dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Księgowanie faktur kosztowych, w tym środków trwałych
  • Sporządzanie i odpowiedzialność za ewidencję księgową projektów unijnych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i plików JPK, w tym weryfikacja i gromadzenie niezbędnych dokumentów
  • Sporządzanie sprawozdań związanych z zagadnieniem podatku u źródła
  • Sporządzanie i odpowiedzialność za sprawozdawczość do GUS
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz prawem podatkowym
  • Aktywny i samodzielny udział w przygotowaniu dokumentacji dla audytorów w ramach zakresu obowiązków
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne organizacji
  • Analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy