Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Samodzielny Księgowy.

Szukasz nowej możliwości na rozwój?

Świetnie się składa, poszukujemy do naszego zespołu Samodzielnej Księgowej!

Jaki powinien być nasz kandydat?
• Wykazujący się znajomością programu Płatnik.
• Znający obsługę oprogramowania księgowego z grupy Insert GT.
• Mile widziane znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
Spełniasz nasze wymagania? W takim razie wyślij nam swoje CV!

Ciekawy jakie obowiązki czekają na Ciebie na naszym stanowisku?
• Księgowanie i dekretacja dokumentów księgowych.
• Rozliczanie zaliczek, delegacji krajowych i zagranicznych.
• Monitorowanie poprawności rozliczeń VAT.
• Sporządzanie deklaracji i plików JPK.
• Uważasz, że podołasz tym zadaniom? Fantastycznie, czekamy na Twoje CV!

Z nami możesz zyskać nie tylko rozwój kariery.

Możemy Ci zaproponować:

• możliwość negocjacji stawki wynagrodzenia;
• sam decydujesz jaką formę współpracy chcesz wybrać;
• możliwość udziału w kursach i szkoleniach;
• pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.

Dodatkowe informacje

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Nie zwlekaj i już dziś wyślij nam swoje CV!
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Inne