Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem firmy, nasz klient poszukuje osoby na stanowisko Samodzielnej/nego Księgowej/ego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta z branży developerskiej poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko Samodzielnej/nego Księgowej/ego.

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek zgodnie z przyjętymi zasadami rachunkowości oraz prawem podatkowym
  • kalkulacja podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PCC, inne) transakcje krajowe
  • analiza poprawności zapisów na kontach księgowych oraz kontrola merytoryczna dokumentów
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych
  • sprawozdawczość na potrzeby grupy kapitałowej
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • współpraca z audytorami oraz doradcami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • bardzo dobrze znasz przepisy podatkowe oraz rachunkowe
  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • potrafisz sprawnie operować na programach księgowych (np. Symfonia, Microsoft Dynamics AX,ZSI) oraz MS Excel
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, zaangażowaną oraz samodzielną
  • posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • możesz pochwalić się doświadczeniem zdobytym w branży budowlanej lub związanej z nieruchomościami (mile widzialne)

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
  • możliwość pracy przy realizacji złożonych rozpoznawalnych na rynku projektów deweloperskich
  • możliwość uczestnictwa w rozwoju działalności w obszarze mieszkań na wynajem
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • biblioteka firmowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page