Samodzielny Księgowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielny KsięgowyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, JPK_VAT)
  • Przygotowywanie miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US, GUS, NBP
  • Nadzór oraz wsparcie pracy mniej doświadczonych osób w dziale

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w księgowości
  • Wykształcenie wyższe, najchętniej kierunkowe
  • Konieczna jest co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomości ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (VAT,CIT) i umiejętności stosowania przepisów w praktyce
  • Mile widziana znajomość ENOVA

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z pakietem benefitów (opieka medyczna, multisport i inne)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy, itp.
  • Pracę w dobrej atmosferze w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.