Samodzielny Elektryk Elektromonter instalacji i urządzeń energetycznych

Alseva Innowacje SA

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie

ALSEVA INNOWACJE

Kim jesteśmy?

Firma zajmuje się doradztwem, projektowaniem, budową (EPC) i serwisowaniem wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Naszym klientom zapewniamy pełen pakiet usług, dysponując własnym zespołem wykonawczym i specjalistycznym sprzętem do pracy w trudnych warunkach. Dotychczas wybudowaliśmy farmy o łącznej mocy ponad 100 MW. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą posiadającą bogate doświadczenie zawodowe w branży OZE.

Naszym celem jest przyspieszenie procesu transformacji energetycznej. Zespół w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy powiększył się niemal dwukrotnie, składa się już z ponad 70 osób. Ciągle potrzebujemy nowych pracowników, dlatego w naszych planach jest dalsze powiększanie kadry o wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Biorąc pod uwagę progres na wielu polach, poszukujemy specjalistów, którzy wesprą nas w rozwoju ambitnych projektów projektowych, administracyjnych czy realizacyjnych.
Jak przebiega rekrutacja?

Rekrutacja składa się z kilku prostych kroków. Staramy się, by przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Nasz zespół specjalistów sprawdza umiejętności i doświadczenie kandydata, a jeśli odpowiadają one wymaganiom na dane stanowisko, składamy ofertę zatrudnienia.
Co oferujemy?

W naszej firmie obowiązuje szeroki zakres benefitów pozapłacowych. Doceniamy naszych pracowników za zaangażowanie w pracę. Przygotowaliśmy dla nich atrakcyjne dodatki, które z pewnością ułatwią życie – nie tylko podczas pracy.
ALSEVA Innowacje S.A. to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę (EPC) i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Świadczymy też usługi fachowego doradztwa i zapewnienia przedsiębiorcom korzystnych rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

Nasz profesjonalny zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Wysokie umiejętności oraz duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz tworzenie nowej jakości przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.

Oferujemy:
  • Wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków
  • Rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System szkoleń dostosowanych do potrzeb zawodowych
  • Stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Pracę przy ambitnych projektach
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szeroki zakres benefitów pozapłacowych

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Osoba ta będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę, konserwację i montaż urządzeń w ramach utrzymania wielkopowierzchniowych elektrowni słonecznych.

Konieczne:

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe o kierunku elektrycznym, energetycznym lub pokrewnym
  • minimum 2 letnie doświadczenie przy instalacjach elektrycznych
  • wiedza z zakresu elektrotechniki i energetyki
  • podstawowe umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, planowania własnej pracy oraz dbałość o bezpieczeństwo

Mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne SEP
  • doświadczenie w pracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych

Obowiązki:

  • Serwisowanie, naprawa i konserwacja wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych
  • Prace elektryczne, prace pomiarowe i montażowe w ramach serwisu
  • Przygotowywanie i analiza raportów serwisowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Bardzo atrakcyjne warunki
  • Diety wyjazdowe i pokrycie kosztów zakwaterowania
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Samochód służbowy dla zespołu serwisowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.