Oferta wyróżniona

Samodzielny Elektryk Elektromonter instalacji i urządzeń energetycznych

Białystok, podlaskie

Alseva Innowacje SA

Opis stanowiska pracy

Osoba ta będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę, konserwację i montaż urządzeń w ramach utrzymania wielkopowierzchniowych elektrowni słonecznych.

Konieczne:

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe o kierunku elektrycznym, energetycznym lub pokrewnym
  • minimum 2 letnie doświadczenie przy instalacjach elektrycznych
  • wiedza z zakresu elektrotechniki i energetyki
  • podstawowe umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, planowania własnej pracy oraz dbałość o bezpieczeństwo

Mile widziane:

  • uprawnienia elektryczne SEP
  • doświadczenie w pracy przy montażu instalacji fotowoltaicznych

Wymagania

Obowiązki:

  • Serwisowanie, naprawa i konserwacja wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych
  • Prace elektryczne, prace pomiarowe i montażowe w ramach serwisu
  • Przygotowywanie i analiza raportów serwisowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Bardzo atrakcyjne warunki
  • Diety wyjazdowe i pokrycie kosztów zakwaterowania
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Samochód służbowy dla zespołu serwisowego

ALSEVA INNOWACJE SA to firma świadcząca specjalistyczne usługi w procesie doradztwa,... przygotowania i realizacji inwestycji dla sektora elektroenergetycznego, OZE (w tym Fotowoltaika).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna