Samodzielny/a Księgowy/a

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1127478

Nasz Klient jest grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspiera klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Zakres obowiązków:
• Dostarczanie na czas kompleksowych informacji finansowych Klientom
• Kontrola poprawności wprowadzonych danych przez podległych pracowników (kilkuosobowy zespół Asystentów, Starszych Asystentów i Młodszych Księgowych)
• Kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów
• Sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
• Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla Klientów oraz raportów dla GUS i NBP

Wymagania:
• 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT i VAT) i przepisów o rachunkowości
• Dobra znajomość MS Excel
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

• Wsparcie finansowe w przypadku relokacji do województwa dolnośląskiego
• Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
• Pracę w międzynarodowym środowisku• Prywatną opiekę medyczną
• Benefity na preferencyjnych warunkach (karta Multisport, ubezpieczenie)
• Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
• Rewelacyjną atmosferę w zespole
• Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland