Samodzielny/a księgowy/a

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania na tym stanowisku:

  • prowadzenie podatkowych książek przychodów i rozchodów,
  • księgowanie dokumentów w księgach handlowych,
  • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, PIT,
  • sporządzanie wniosków kredytowych i leasingowych,
  • docelowo, samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • bieżący kontakt z klientami.

Zapraszamy do aplikowania osoby, które mają/posiadają m.in.:

  • pierwsze doświadczenie jako samodzielny/a księgowy/a,
  • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz prowadzeniu KPIR,
  • znajomość programów księgowych: SAGE Symfonia, Comarch Optima,
  • dobrą znajomość pakietu Office.

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w małym i zgranym zespole,
  • kompleksowe wdrożenie i ’zaopiekowanie się’ w pierwszych miesiącach pracy, abyś czuł/czuła się jak najlepiej,
  • wzrastające wynagrodzenie,
  • pracę od zaraz,
  • elastyczne i zadaniowe podejście do pracy.

Numer referencyjny: SK/03/2020/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.