ManpowerGroup Sp. z o.o.

Samodzielny/a Księgowy/a

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Numer ref. SKI/003/EDR

Zadania:

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie raportów kasowych
  • Analiza i dochodzenie należności
  • Zarządzanie dokumentacją magazynową
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Prowadzenie księgi głównej pod kątem konta aktywnego bilansu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową (zastępstwo na okres kilku miesięcy) z szansą na nawiązanie stałej współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (np. rachunkowość i finanse)
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Wiedza z obszaru księgowości
  • Samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials