Samodzielna/y Księgowa/y

GoPackshot Studio

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • odpowiedzialność za całościową obsługę przedsiębiorstwa;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • prowadzenie ewidencji księgowych + uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;
  • dekretowanie oraz księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z obowiązującymiprzepisami i wymogami firmy, sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych;
  • współpraca z instytucjami takimi jak US, ZUS, GUS;
  • księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych (m.in. faktury kosztowe,rachunki i inne dokumenty księgowe - pełna księgowość i zakres prac);
  • analiza zapisów księgowych i uzgadnianie kont księgowych;
  • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, VAT-UE, JPK;
  • prowadzenie rozliczeń ZUS;
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego;
  • kontakt z US, ZUS, GUS i NBP oraz firmami audytorskimi;
  • samodzielne wykonywanie prac księgowych;
  • kontakt i współpraca z zespołem controllingu.

Praca w formie hybrydowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunkowe;
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w księgowaniu transakcji walutowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (głównie Excel);
  • znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B1/B2;
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w systemie Comarch ERP Optima i Symfonia.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wrocławskim studiem, zajmującym się fotografią modową. <br/>Ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Propozycję wynagrodzenia prosimy dołączyć w wiadomości z aplikacją.
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media