Samodzielna/-y Księgowa/-y

Derksen Polska Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska
- Samodzielne prowadzenie księgowości spółki produkcyjnej zgodnie z przepisami prawa
- Księgowanie wyciągów bankowych, w tym walutowych
- Przygotowanie planu płatności krajowych i zagranicznych
- Księgowanie faktur zakupu (krajowe/dokumenty WNT/ dokumenty importowe)
- Księgowanie faktur sprzedaży (krajowej/ WDT)
- Prace związane z zamknięciem miesiąca (księgowanie amortyzacji, RMK)
- Sporządzanie deklaracji VAT (VAT-7, VAT-UE, VAT-27) oraz obliczanie zaliczki na podatek dochodowy, sporządzenie deklaracji CIT (w tym rozliczenie podatku dochodowego w SSE)
- Księgowanie listy płac
- Obliczanie podatku u źródła
- Prowadzenie kasy,
- Sporządzanie sprawozdań dla GUS oraz INTRASTAT
- Zamknięcie roku obrotowego, sporządzenie sprawozdania finansowego

Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- Pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku
- Wczasy pod gruszą” z ZFŚS,
- Premię świąteczną
- Bezpłatne szkolenia, umożliwiające podnoszenie swoich kompetencji

Wymagania

- Wyższe wykształcenie
- Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B1/B2)
- Bardzo dobra znajomość MS Office szczególnie Excel, Word
- Znajomość ustawy o rachunkowości/ o VAT/ o CIT
- Doskonała organizacja pracy, samodzielność, dokładność, systematyczność
- Wysoka kultura osobista, otwartość i umiejętność pracy w zespole
- Znajomość i doświadczenie finansowych systemów informatycznych (najlepiej Exact, Isah)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w JĘZYKU ANGIELSKIM

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 900PLN - 8 380PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wczasy pod gruszą” z ZFŚS, premię świąteczną
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Inne