Opis stanowiska pracy

- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
- sporządzanie deklaracji podatkowych,
- nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
- uzgadnianie kont, zamknięcie miesiąca, roku,
- przygotowanie i analiza sprawozdań finansowych,
- prowadzenie rozrachunków,

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe,
- minimum 3 lata doświadczenia w pełnej księgowości,
- dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
- odpowiedzialność i rzetelność, zdolność analitycznego myślenia,
- mile widziana znajomość obsługi programów księgowo – finansowych: Comarch Optima,

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego - zajmujemy się kompleksowym roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa