Samodzielna/-y Księgowa/y (1/2 etatu – elastyczne godziny)

F.H. Polex Sp. j.

KRAKÓW, 31-961, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoja rola – jako osoba będziesz odpowiedzialny za prowadzenie dokumentów księgowo-rozliczeniowych. Działamy w systemie Subiekt i Rewizor Nexo tam też będziesz odpowiadać za system rozliczeń i księgowania.

Pracując z nami zyskasz:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• elastyczne godziny pracy
• nowoczesne biuro
• stabilne miejsce pracy w firmie o sporym doświadczeniu

Do Twoich zadań należeć będzie:
• dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedażowych/zakupowych
• kompleksowe prowadzenie dokumentacji sprzedażowej/zakupowej (import/eksport, WDT/WNT)
• rozliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów (VAT, PIT)
• przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników
• terminowe prowadzenie rozliczeń sprzedaży i zakupów i ich monitorowanie
• kadry - umowy o pracę, ZUS
• komunikacja z Partnerami

Wymagania

Wymagamy:

• znajomości podstaw księgowości, prowadzenia rozliczeń i dokumentacji w procesach sprzedażowych (minimum 3 lata doświadczenia)
• wykształcenia kierunkowego - rachunkowość
• praktycznej znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
• skrupulatnego nadzoru w obiegu dokumentów
• dobrej znajomości MS Office (Excel, Word, Outlook)
• dobrej organizacji pracy
• dokładności oraz precyzyjności

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio marki dziecięce o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse