Samodzielna Księgowa

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Mirkowie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znana, międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Mirkowie.

Opis stanowiska

  • Księgowanie faktur zakupu środków trwałych oraz WNIP krajowych i zagranicznych
  • Rozliczanie projektów inwestycyjnych oraz nadzór nad ewidencją środków trwałych oraz WNIP
  • Aktywowanie środków trwałych, naliczanie amortyzacji, likwidacje
  • Przygotowywanie not do sprawozdania local GAAP oraz IFRS w zakresie środków trwałych oraz danych do raportów GUS
  • Udział w projektach S4HANA

Profil kandydata

  • Min 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowym
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • praktyczna znajomość Excela
  • mile widziana znajomość- SAP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia
  • Praca wśród ekspertów - Twoim przełożonym będzie osoba z wieloletnim doświadczeniem
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy
  • Szeroka oferta szkoleń, konferencji i webinarów
  • Prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe
  • Benefity dla rodzin (półkolonie dla dzieci, elastyczny czas pracy z home office)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page