Samodzielna księgowa

Poldem Sp. z o.o.

Łódź, 93-402, łódzkie

Opis stanowiska pracy

1. Kontrola oraz wprowadzanie dokumentów księgowych (dokumenty sprzedaży, zakupu).
2. Bieżący monitoring rozrachunków, uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami.
3. Sporządzanie rejestrów Vat, oraz deklaracji JPK-VAT.
4. Sporządzanie sprawozdań GUS.
5. Bezpośrednia współpraca z Głównym Księgowym w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych.
6. Praca według ustawy o rachunkowości.

Wymagania

1. Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów
2. Wykształcenie wyższe, kierunkowe
3. Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w księgowości,
4. Praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
5. Dobra znajomość pakietu MS Office,
6. Znajomość programu CDN XL mile widziana,
7. Dokładność, rzetelność, terminowość, umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Meble Tapicerowane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse