Samodzielna Księgowa

Perfect Consulting

Gdynia, 81-336, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • koordynacja działań w zakresie zamknięcia podatkowo miesiąca
  • sporządzanie bilansów, rachunków zysków, rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów okresowych
  • sporządzanie i wysyłanie niezbędnych deklaracji podatkowych
  • wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy PIT, CIT
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych Klienta,
  • współpraca z instytucjami publicznymi ( US, ZUS, GUS, PIP itp. )
  • współpraca z pozostałymi pracownikami w firmie

Możemy Ci zaoferować:

  • Rozwój zawodowy i pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole
  • Atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość programu OPTIMA - warunek konieczny
  • Znajomość WDT – warunek konieczny
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność - czyli cechy które charakteryzują każdą dobrą księgową/księgowego
  • Dokładność, rzetelność, sumienność

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse