Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Devire

Wrocław, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wrocław

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy z branży food&agriculture, pioniera rynku w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa / Księgowy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna (przy wsparciu zespołu) za prowadzenie pełnej księgowości Spółki, zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi.

Zadania:

  • Organizacja i prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych spółki;
  • Kontrola dokumentów księgowych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT / PIT / VAT;
  • Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca;
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów i kontroli skarbowych;
  • Zarządzanie 2-osobowym zespołem księgowym (AP, AR).

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku; ( prowadzenie księgowości spółki o profilu handlowo usługowym)
  • Znajomość aktualnych przepisów o rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.
  • Mile widziany Certyfikat MF do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (7-9 tyś. zł brutto) + premie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Samodzielność oraz możliwości rozwoju;
  • Pakiet benefitów.
Devire Devire Devire Devire