Opis stanowiska pracy

Największy w Wielkopolsce oraz jeden z wiodących ośrodków ortopedycznych w kraju

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi

Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

poszukuje kandydatów do zatrudnienia na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy (liczba miejsc: 1)

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja poprawności faktur dekretowanych w elektronicznym obiegu dokumentów - EAF,
  • analiza rozrachunków,
  • bieżące zadania na potrzeby Działu Finansowo-Księgowego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe - Ekonomia, Finanse),
  • minimum 3 lata doświadczenia (mile widziane doświadczenie w szpitalu),
  • dobra znajomość zasad rachunkowości, ustawy o finansach publicznych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na program Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia (warunek konieczny),
  • mile widziana znajomość programu IMPULS, EAF,
  • samodzielność, dokładność, terminowość, cierpliwość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • gotowość do zatrudnienia od zaraz,
  • interesującą pracę w młodym, zaangażowanym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju.

Dokumenty wymagane od kandydatów:

  • CV,
  • list motywacyjny.

Dane kontaktowe:

  • sylwia.konieczna@orsk.ump.edu.pl
  • 61 831-03-40.

Prezentacja firmy

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi <br/>Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja