Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Usługi Księgowe Fresz Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma usługi księgowe Fresz sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta. Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania usprawniającego naszą pracę. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym.

Miejsce pracy: Katowice

Do zakresu obowiązków będzie należeć:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, innych
  • sporządzanie zeznań rocznych oraz sprawozdań finansowych
  • prowadzenie i kontrola rozliczeń kasowych oraz bankowych,

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości (mile widziane w biurze rachunkowym)
  • bieżąca znajomość przepisów podatkowych,
  • samodzielność, dokładność, chęć do pracy
  • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjemnej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wyjazdy integracyjne
  • atrakcyjny system dodatkowych premii
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pracę od zaraz

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe oferujące kompleksowe usługi księgowe, prawne oraz kadr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa