SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Del Piero Sp. z o.o.

KATOWICE, śląskie

DEL PIERO
Od 1998 roku zajmujemy się profesjonalną rekrutacją pracowników, doradztwem personalnym (m.in. badanie potencjału, budowanie ścieżek kariery itd.) oraz rekrutacją tymczasową. Przez ten czas z powodzeniem przeprowadziliśmy ponad 3.500 procesów rekrutacyjnych i ponad 1.000 projektów badania potencjału dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Politykę naszej firmy opieramy o optymalizację kosztów. Świadczymy usługi na najwyższym europejskim poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Cieszymy się, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy pomóc Państwu w zatrudnieniu kadry na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań – specjalistów, którzy będą mieli swój wkład w budowanie marki i pomogą przedsiębiorstwu wspiąć się na kolejne szczeble rozwoju. Usługi doradztwa personalnego świadczymy na terenie całej Polski. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw działających na skalę międzynarodową, jak i dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm. Zasady, którymi kierujemy się we współpracy z naszymi Klientami i kandydatami, to zaufanie, odpowiedzialność i dyskrecja.

Od: Del Piero Sp. z o.o.
Miejsce pracy: KATOWICE

Naszym Klientem jest duża i prężnie rozwijająca się firma należąca do grupy kapitałowej posiadająca kilka spółek na terenie Polski. Wspomagając firmę w jej dalszym, prężnym rozwoju poszukujemy kompetentnego i doświadczonego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Katowice

Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym?
Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i pomysłową? Lubisz pracę w księgowości? Dobrze czujesz się w rozliczeniach, sprawozdaniach i kontroli operacji finansowych?
Aplikuj!!! Ta oferta jest stworzona dla Ciebie - nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!! Zapewniamy 100 % poufności !!!

ISTOTA STANOWISKA: stanowisko jest samodzielne i w pełni niezależne. Osoba z większym doświadczeniem zawodowym, predyspozycjami kierowniczymi, wiedzą i nastawieniem do klienta ma możliwość zarządzania działem księgowym.

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, banki)
  • terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych spółki wymaganych przepisami prawa oraz wewnętrznymi - procedurami
  • przygotowywanie bieżących raportów na potrzeby Zarządu
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (US, ZUS, PFRON)
  • sporządzenie deklaracji do podatków CIT, PIT, VAT
  • rejestrowanie i kontrolowanie wszystkich operacji finansowych
  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów
  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
  • weryfikacja stanu rozrachunków
  • stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • prowadzenie dokumentów kilku klientów jednocześnie
  • spotkania z klientami w celu objaśnienia wszystkich rozliczeń
  • przekonywanie nowych klientów do usług firmy
  • nadzorowanie prawidłowego obiegu, przechowywania i archiwizacji dokumentów
  • wystawianie faktur sprzedaży i księgowanie kosztów zakupów
  • rozliczanie zaliczek
  • uzgadnianie obrotów na kontach
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami
  • ścisła współpraca z działem marketingu, handlowym oraz IT.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe, powiązane z rachunkowością, finansami, księgowością
  • W zakresie doświadczenia: kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowym – poszukiwana osoba powinna posiadać doświadczenie księgowe pozwalające samodzielnie obsługiwać KPiR, księgi rachunkowe - pełna księgowość, obsługa spółek zoo, działalności gospodarczych. Osoba mająca doświadczenie w pracy z kilkunastoma klientami - mile widziana osoba z Biura Rachunkowego
  • W zakresie IT: dobra obsługa systemów komputerowych i programów księgowych, - m.in. Comarch Optima, SAPa, Symfonii.
  • W zakresie wiedzy i predyspozycji: praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych i podatków (pdop, VAT)
  • W zakresie cech osobowości: do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby o wysokich umiejętnościach analitycznych, wykazujące w pracy samodzielność, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność w terminowym wykonywaniu powierzonych zadań, osoby szybko uczące się z chęcią pogłębiania wiedzy, komunikatywne, otwarte w relacjach interpersonalnych i zdyscyplinowane
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • pracę w rozwojowym, międzynarodowym, interesującym i stabilnym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
  • programy rozwojowe i szkolenia
  • dogodna lokalizacja
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • umowa o pracę

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacj

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog