Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1116

Obowiązki:

Firma Legal Advice Doradztwo Prawne Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko :Samodzielna Księgowa / Księgowy

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
- prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych - pełna rachunkowość,
- prowadzenie ewidencji przychodów - ryczałt,
- prowadzenie ewidencji na potrzeby podatku VAT oraz sporządzanie deklaracji VAT,
- doradztwo w wyborze formy opodatkowania,
- wyliczenie należnego podatku podlegającego wpłacie do urzędu skarbowego,
- roczne rozliczenia podatku dochodowego,
- pomoc w zakresie zakładania firmy, zgłaszania nowo zakładanych firm do urzędów oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.
- prowadzenie kadr i płac
- prowadzenie rozliczeń z ZUS
- kompleksowe prowadzenie spraw księgowych przydzielonych firm
- okresowe przygotowywanie sprawozdań dla klientów i instytucji

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat ,
- interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze,
- pracę w centrum Bydgoszczy , od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: - znajomość zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego,- zdolność do szybkiej oceny, analizy sytuacji i działania,- skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,- bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność oraz komunikatywność- dobra znajomość MS Office

Miejsce pracy: Maksymiliana Jackowskiego 14 lok.12, 85-232 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Umów rozmowę kwalifikacyjną 52/ 321-39-83lub wyślij CV prezes.legaladvice@wp.plWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy