Samodzielna księgowa do biura rachunkowego na pełny etat

Biuro Rachunkowe Sofia

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • prowadzenie księgowości (KPiR oraz ryczałt) zgodnie z przepisami podatkowymi osób fizycznych i spółek - klientów biura,
  • sporządzanie raportów, ewidencji, rejestrów, deklaracji podatkowych (w tym VAT), sprawozdań statystycznych,
  • bieżącą obsługę księgową i doradztwo księgowe na rzecz klientów biura,

My będziemy odpowiedzialni za:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz pozapłacowe benefity,
  • pozytywną atmosferę w firmie,
  • zapewnienie możliwości rozwoju zawodowego,
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego doradcy podatkowego.

Wymagania

  •  znajomość zasad samodzielnego prowadzenia KPiR/ryczałtu (warunek konieczny),
  •  dobra organizacja pracy,
  •  samodzielność, odpowiedzialność, dokładność,
  •  zaangażowanie, chęć rozwoju zawodowego,
  •  dyspozycyjność w dniach: od poniedziałku do piątku stacjonarnie w Bytomiu,
  •  znajomość oprogramowania INSERT (Rachmistrz) byłaby dodatkowym atutem.

Wykluczamy współpracę zdalną i na zasadzie B2B.

Prezentacja firmy

Od ponad 30 lat prowadzimy księgowość, świadczymy usługi w zakresie kadr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse