Samodzielna Księgowa - biuro rachunkowe

Perfect Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,

dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Dla jednego z naszych klientów – biuro rachunkowe – poszukujemy osoby na stanowisko

Samodzielna Księgowa

Nr ref. 19/02/2020

Miejsce pracy: Gdańsk

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, aplikuj już dzisiaj.

Możemy Ci zaoferować:

• rozwój zawodowy i pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole

• atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione od Twojego doświadczenia

• stabilne warunki zatrudnienia

• niezbędne narzędzia pracy

Twoje główne zadania opierać się będą na:

• wprowadzaniu dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego (faktury, wyciągi bankowe etc.)

• kontrola dokumentów i księgowań, analiza i uzgadnianie rozrachunków

• przygotowaniu deklaracji, sprawozdań finansowych, raportów oraz ich weryfikacja

• sporządzaniu sprawozdawczości do celów statystycznych

• sporządzaniu sprawozdawczości do celów zarządczych

• współpracy z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS, NBP)

• kompleksowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych Klientów biura

Wymagania

• wykształcenie wyższe ekonomiczne
• 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• doświadczenie w pracy biurze rachunkowym
• dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel
• umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność - czyli cechy które charakteryzują każdą dobrą księgową/księgowego
• znajomość programu SYMFONIA lub OPTIMA
• dokładność, rzetelność, sumienność

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse