Sales specialist z językiem Niemieckim! Sprawdź jak łatwo zarabiać!

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Tivron Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Cześć!

Jesteśmy firmą Tivron! Multikulturową organizacją, która specjalizuję się w sprzedaży produktów z dziedziny zdrowie i uroda. Poszukujemy osoby z językiem Niemieckim, która swoją osobowością pomoże Nam w budowaniu rynku!

Jakie języki obecnie wspieramy:

Bulgarski Niemiecki, Holenderski, Portugalski, Hiszpański, Włoski, Francuski, Węgierski, Chorwacki, Szwedzki, Słowacki, Fiński, Rumuński.

Krok 1: Na samym początku pokażemy Ci co mamy Ci do zaoferowania: Zaczynamy!

Oczywiście pieniądze! Gwarantujemy Ci podstawę w wysokości 21 zł netto + prowizję na którą pracujesz sam (nie ma górnej granicy!)
Elastyczne formy zatrudnienia
Ścieżka rozwoju - to Ty decydujesz kim chcesz być w naszej firmie!
Dajemy Ci narzędzia do pracy w domu (docelowo praca w biurze)
Codziennie opieka i pomoc ze strony HR, Liderów i Trenerów
Praca zmianowa między 8:00 a 20:00, również w weekendy
I ostatnie ale nie mniej ważne - rodzinną atmosferę!

Krok 2: Teraz pokażemy Ci czym będziesz się zajmować:

Telefoniczne wsparcie dla nowych i obecnych klientów na rynku Niemieckim
Rejestrowanie zamówień w systemie
Udział w wielu szkoleniach i warsztatach mających na celu poprawę jakości Twojej pracy
Będziesz dla nas ważny! Jako jednostka!

Wymagania

Krok 3: Ostatnia prosta! Jaki powinieneś/aś być dla nas:

Biegły Niemiecki w mowie i piśmie
Otwarty, naturalny, bez problemów nawiązujesz kontakt z każdym
Słowo "nie" motywuję Cię jeszcze bardziej do działania!
Lubisz rozmawiać z ludźmi o ich problemach i potrzebach, bez względu na to jakie one są
Lubisz sprzedawać i czujesz się w tym dobrze
Kochasz wyzwania! Robisz wszystko żeby dążyć do celu!

Jeśli to co przeczytałeś do Ciebie przemawia, nie zastanawiaj się! Aplikuj już dziś!

Jesteśmy profesjonalnym Customer Service Center świadczącym usługi dla klientów z Europy....

Zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie informacji i obsługi klienta, w komfortowych warunkach biura.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta