Sales Specialist with German (Photovoltaics)

HAYS

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1176295

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru fotowoltaiki, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za rozwój rynku niemieckiego i obsługę klientów biznesowych i indywidualnych. Praca stacjonarna w siedzibie firmy we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku niemieckim
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników
  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz analiza potrzeb i oczekiwań klientów
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, mile widziane w branży fotowoltaicznej, elektrycznej lub pokrewnej
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Samodzielność, inicjatywa i orientacja na cele

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy