Sales PV Manager

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba pracująca na stanowisku Senior Development Project Managera będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie projektów z zakresu farm PV.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest organizacja specjalizująca się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie projektów z zakresu farm PV (nawiązywanie współpracy z nowymi deweloperami)
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami firmy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów sprzedażowych
  • Weryfikacja poprawności zapisów umów
  • Przygotowanie i negocjacja ofert
  • Udział w procesie due diligence
  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją prawno-administracyjną i dokumentacją techniczną projektów

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, elektroenergetyka, prawo)
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych oraz silna motywacja do samodzielnej pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne poparte sukcesami

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B z wynagrodzeniem podstawowym i wysoką prowizją
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Samochód służbowy, karta paliwowa, laptop, telefon
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page