Sales/Marketing Manager

Skywin - Fakro Ltd

Kanada, zagranica

Od: Skywin - Fakro Ltd
Miejsce pracy: Kanada

Główne zadania i obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów i dostawców nowych kontraktów oraz udział w spotkaniach biznesowych w Kanadzie i USA,
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert klientom oraz negocjacje warunków współpracy,
  • obsługa targów i utrzymywanie kontaktów z zainteresowanymi klientami,

Profil kandydata:

  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,
  • znajomość social media,
  • zaangażowanie oraz dynamizm w działaniu,
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o wysokich standardach,
  • narzędzia do pracy: samochód, komputer i telefon,
  • commission od sprzedaży.