ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sales Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: region Dolnego Śląska

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta
  • Narzędzia do wykonywania pracy: samochód do użytku prywatnego bez ograniczeń, telefon, laptop
  • Obszar pracy do indywidualnego ustalenia
  • Benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatna opieka medyczna

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego/ kierownika regionu w branży technicznej, elektronicznej lub pokrewnej
  • Umiejętność konstruowania ofert dla klientów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Uprzejmość i wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Wyższe wykształcenie techniczne - mile widziane

Zadania:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Odpowiedzialność za obroty z wyznaczonego regionu Polski
  • Odpowiedzialność za terminowe płatności klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych
  • Raportowanie działań handlowych
  • Współpraca z działem handlowym i product managerem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials