Opis stanowiska pracy

AIR EXPRESS Polska Sp. z o.o.

AIR EXPRESS POLAND jest nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma w branży transportowej i logistycznej. Od wielu lat zajmujemy się organizacją przewozu ładunków na ternie całej Uni Europejskiej oraz ich magazynowaniem. Cały czas wyznaczamy sobie nowe cele oraz poszerzamy zakres naszych usług. Jesteśmy otwarci na nowości technologiczne, które pomagają nam podnosić jakość obsługi Klienta.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Manager

Opis stanowiska:

  • bezpośrednie oraz telefoniczne pozyskiwanie potencjalnych klientów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • sprzedaż produktów firmy do nowych klientów
  • realizacja planu sprzedażowego
  • rozbudowa i aktualizacja bazy klientów
  • raportowanie
  • przygotowywanie i przetwarzanie ofert, doradztwo klienta
  • odpowiadające stanowisku czynności administracyjne

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży podpartego sukcesami
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Język angielski lub niemiecki – dobry w mowie i w piśmie
  • orientacja na sprzedaż
  • ukierunkowanie na osiąganie wyniku
  • praca pod presją czasu
  • elastyczność i gotowość do uczenia się
  • bardzo dobra znajomość komputera (MS Office, Internet)
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

stabilną pracę

elastyczne godziny pracy

motywujący system wynagrodzeń

praca w młodym zespole

praca w środowisku międzynarodowym

możliwość dalszego rozwoju zawodowego (awans w strukturze firmy)

niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij aplikację za pomocą aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Prezentacja firmy

AIR EXPRESS POLAND jest firmą zajmującą się spedycją lotniczą ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta