Opis stanowiska pracy

Budowanie długotrwałych relacji z klientami na podległym rynku,
Negocjowanie warunków współpracy z klientami,
Analizę potencjału podległego rynku,
Realizację planów sprzedaży,
Okresowe wizytowanie klientów,
Przygotowywanie ofert handlowych,
Uczestnictwo w targach,
Współpracę z pozostałymi działami w Firmie.

Naszym Pracownikom oferujemy:

Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w doświadczonym zespole,
Możliwość rozwoju zawodowego i realizację własnych pomysłów,
Udział w ciekawych projektach,
Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Codzienny kontakt z klientami z całego świata,
Profesjonalne szkolenia produktowe,
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy w oparciu umowę.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

Będzie dzielić pracę w biurze z wyjazdami zagranicznymi,
Jest nastawiona na budowanie trwałych relacji z silną orientacją na realizację założonych celów biznesowych,
Jest dojrzała biznesowo i cechuje się pozytywnym nastawieniem do wykonywanych obowiązków,
Posiada prawo jazdy kat. B,
Biegle posługuje się językiem angielskim i/lub niemieckim.

UltraPlus to wiodący europejski producent kompleksowych rozwiązań z zakresu mebli... biurowych. Nasze produkty tworzymy dla ludzi, z myślą o ich potrzebach i indywidualnych preferencjach. Przez blisko dwie dekady zdobyliśmy zaufanie wśród tysięcy odbiorców. Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku i zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie