Michael Page Michael Page

Sales Manager

  • Pełna odpowiedzialność za sprzedaż b2b,
  • Międzynarodowa firma z ugruntowaną pozycją na rynku

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży upominkowej, w związku z rozwojem poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Sales Manager.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży b2b na podległym regionie - Europa,
  • Zarządzanie zespołem w strukturze rozproszonej (Polska, Niemcy),
  • Pełna odpowiedzialność za budowanie i tworzenie struktur działu sprzedaży b2b,
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami,
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych dla zespołu,
  • Rozwijanie zespołu poprzez codzienny coaching, wprowadzanie usprawnień procesowych,
  • Współpraca z pozostałymi działami w organizacji.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży upominkowej, marketingowej,
  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziane,
  • Doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji handlowych b2b,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Pro-aktywna postawa,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet dodatkowych benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page