Opis stanowiska pracy

BF PROMOTION Bartłomiej Farjaszewski
Jesteśmy firmą działającą na rynku artykułów reklamowych , produkcji pasmanteryjnej oraz poligrafii od prawie 10 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta, produkcja materiałów pasmanteryjnych Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko :

SALES MANAGER
Miejsce pracy – Poznań Plewiska

Zakres obowiązków :

Budowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z kluczowymi klientami w celu
realizacji celów firmy,
Współtworzenie krótko i długoterminowej strategii rozwoju rynku,
Realizację celów sprzedażowych,
wyznaczanie celów, monitoring i kontrola pracy, motywacja,
przyspieszenie wzrostu sprzedaży i budowanie lojalności wśród istniejących klientów ,
Utrzymywanie i rozwój stałych kontaktów handlowych z klientami,
realizacja innych zadań zleconych przez zwierzchników , leżących w zakresie
kompetencji,

Wymagania :

Umiejętność budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami w branży
specjalistycznej
Umiejętność pracy pod presją osiągania założonych celów sprzedażowych
Umiejętność rozumienia, rozwiązywania problemów i wyjaśniania technicznych aspektów oferty
Silna motywacja , samodyscyplina i wysoka umiejętność organizowania pracy
Umiejętność ustalania kolejności zadań i elastyczne dostosowywanie działań do potrzeb i możliwości
Umiejętność organizacji i zarządzania własnym czasem pracy
Samodzielne tworzenie i realizacja bieżących planów sprzedażowych
Umiejętność współpracy zespołowej
Elastyczność i otwartość w kontaktach z klientami oraz zdolność do pracy z różnymi
strukturami decyzyjnymi
Dobre umiejętności negocjacyjne i wywiązywanie się z obowiązków umownych dla
wszystkich zaangażowanych stron
Umiejętność biegłej obsługi komputera - MS Office
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie. Poziom zaawansowany
Znajomość rynku
Dodatkowym atutem znajomość języka Hiszpańskiego, Włoskiego lub Niemieckiego

Oferujemy :
atrakcyjne i adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie (umowa o pracę lub kontrakt)
Dużą samodzielność
Praca w małym zespole
Pracę w dynamicznej firmie

W sprawie powyższej oferty pracy , prosimy kontaktować się z działem administracji :
534 494 711

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży poligrafii

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management