Sales Manager OES _przemysł metalurgiczny

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Głównym celem pracy Sales Managera OES jest identyfikacja potrzeb klienta i zapewnienie kompleksowej obsługi technicznej poprzez dobór części zamiennych i rozwiązań w celu modernizacji lub automatyzacji linii produkcyjnych itp.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w zakresie projektowania i wykonawstwa serwisu urządzeń i instalacji w przemyśle metalurgicznym, poszukujemy osoby na stanowisko Sales Manager OES (Original Equipment Service).

Opis stanowiska

  • Rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami z branży metalurgicznej
  • Współpraca z zespołem technicznym (utrzymanie ruchu i produkcja), aby zidentyfikować wymagania klienta i zaproponować rozwiązania techniczne (części zamienne, rozwiązania w celu modernizacji lub automatyzacji procesu)
  • Negocjacje handlowe z klientami w celu osiągnięcia najlepszych warunków handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i technicznych
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy o produktach i usługach firmy
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne, idealnie mechatroniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu w branży metalurgicznej
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku przy serwisach maszyn, modernizacjach
  • Łatwość prowadzenia rozmów z klientem i umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikacje

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizję od osiąganych wyników
  • Szkolenia w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych
  • Samochód służbowy, komputer, telefon
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page