Sales Manager and Business Development ( EXPORT )

TGL POLAND Sp. z o.o.

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TGL POLAND SP. Z O.O.
Jesteśmy firmą działającą na rynku artykułów reklamowych , produkcji pasmanteryjnej oraz poligrafii od prawie 10 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta, produkcja materiałów pasmanteryjnych Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko :

MIEJSCE PRACY : POZNAŃ - PLEWISKA

Zakres obowiązków:
• Budowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z kluczowymi klientami z
Europy i świata , w celu realizacji celów firmy
Współtworzenie krótko i długoterminowej strategii rozwoju danego rynku,
• Realizację celów sprzedażowych,
• Wyznaczanie celów, monitoring i kontrola pracy, motywacja,
• Przyspieszenie wzrostu sprzedaży i budowanie lojalności wśród istniejących
klientów,
• Utrzymywanie i rozwój stałych kontaktów handlowych z klientami,
• Realizacja innych zadań leżących w zakresie kompetencji.

Wymagania

Wymagania:

• Umiejętność budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami
zagranicznymi w branży,
Umiejętność pracy pod presją osiągania założonych celów sprzedażowych,
• Umiejętność rozumienia, rozwiązywania problemów i wyjaśniania
technicznych aspektów oferty ,
• Silna motywacja, samodyscyplina i wysoka umiejętność organizowania pracy, • Umiejętność ustalania kolejności zadań i elastyczne dostosowywanie działań
do potrzeb i możliwości ,
• Umiejętność organizacji i zarządzania własnym czasem pracy,
Samodzielne tworzenie i realizacja bieżących planów sprzedażowych,
• Umiejętność współpracy zespołowej,
• Elastyczność i otwartość w kontaktach z klientami oraz zdolność do pracy z
różnymi strukturami decyzyjnymi,
• Dobre umiejętności negocjacyjne i wywiązywanie się z obowiązków
umownych dla wszystkich zaangażowanych stron,
• Umiejętność biegłej obsługi komputera - MS Office,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną
komunikację w mowie i piśmie. Poziom zaawansowany,
• Mile widziana znajomość szeroko rozumianego rynku poligrafii,
reklamy,gadżetów reklamowych,
• Dodatkowym atutem znajomość języka Hiszpańskiego, Włoskiego,
Francuskiego lub Niemieckiego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne i adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie (umowa o pracę lub
kontrakt),
• Dużą samodzielność ,
• Praca w małym zespole ,
• Pracę w dynamicznej firmie.

Prezentacja firmy

TGL POLAND SP. Z O.O.<br/>Jesteśmy firmą działającą na rynku arty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management