Sales Engineer (Wrocław)

HAYS

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1183386

Twoja następna firma

Obecnie dla swojego klienta, który jest wiodącym dostawcą technologii próżniowych i nadciśnieniowych na skalę światową poszukuję osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Kluczowe obowiązki:

- realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie poprzez kontakt z bieżącymi i nowymi klientami

- prowadzenie prezentacji i spotkań sprzedażowych (ofertowanie, negocjacje)

- doradztwo techniczne

- nadzór nad uruchomieniami nowych pomp i systemów próżniowych u klientów

- prowadzenie szkoleń u klientów

- analiza konkurencji, rynku

- współpraca z działem projektowym

- raportowanie zgodnie ze standardami firmy

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

- wiedza techniczna z zakresu mechaniki/budowy maszyn

- doświadczenie w sprzedaży

- język angielski na poziomie zaawansowanym

- czynne prawo jazdy kat. B i otwartość na pracę w terenie

- samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy

- łatwość w nawiązywaniu relacji

- proaktywność

Co zyskujesz?

- stabilne zatrudnienie w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)

-  możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy

- narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego

- duża swoboda w działaniu, możliwość realizacji własnych pomysłów

- pakiet benefitów

- pakiet szkoleń

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska