Sales Development Representative

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - renomowanej firmy świadczącej nowoczesne rozwiązania dla branży IT, w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SALES DEVELOPMENT REPRESENTATIVE

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. SDR/8708

Najważniejsze obowiązki:

  • aktywna sprzedaż gotowych produktów firmy - produkt dedykowany dla branży IT,
  • docieranie, pozyskiwanie i kwalifikowanie nowych klientów,
  • nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi odbiorcami produktów firmy,
  • marketing poleceń i rekomendacji,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • monitorowanie działalności konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w sprzedaży produktów i/lub usług,
  • znajomość technik sprzedaży, w tym sprzedaż w oparciu o marketing poleceń,
  • nastawienie na cele,
  • konsekwencja i dynamizm w działaniu,
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie,
  • gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów finansowych, ubezpieczeniowych lub pokrewnych,
  • doświadczenie w pracy na narzędziach CRM, np. salesforce.

Oferujemy:

  • stabilną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się, innowacyjnej firmie z branży IT,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia),
  • możliwość elastycznej formy współpracy.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi