Sales Administrative Assistant / Asystent ds. Administracji Sprzedaży

FEINFEIN

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamiczny rozwój Firmy pozwala nam tworzyć nowe stanowiska pracy, umożliwiające zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia młodym osobom, rozpoczynającym swoją karierę zawodową. Jeżeli marzy Ci się ambitna praca z różnorodnym zakresem zadań oraz udział w życiu nowoczesnej, kreatywnej marki biżuteryjnej, śmiało aplikuj na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania, które Ci powierzymy:

  • bieżąca obsługa plarform sprzedażowych (Polska / Europa / USA / Kanada / Australia / Azja) – wsparcie i rozwój sprzedaży detalicznej: dodawanie produktów, tworzenie opisów przedmiotów, słów kluczowych, promowanie produktów, itp.;
  • kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi (w języku angielskim) – odpowiadanie na zapytania, potwierdzanie i ustalanie szczegółów zamówienia, informowanie o przebiegu procesu realizacji zamówienia;
  • wsparcie przy promocji marki w kanałach social media – redagowanie wpisów i planowanie aktywności na Facebook'u i Instagramie;
  • administracja i obsługa logistyczna zamówień: przygotowywanie zamówień do wysyłki (sporządzanie dokumentów do odprawy celnej, generowanie listów przewozowych, pakowanie biżuterii);
  • globalny research nowych kanałów dystrybucji i sprzedaży.

Cechy i umiejętności niezbędne na stanowisku:

  • dobra znajomość języka angielskiego – w szczególności w piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność swobodnej komunikacji z klientami w formie pisemnej i telefonicznej;
  • swoboda poruszania się po Internecie, ze szczególnym uwzględnieniem platform social media (Facebook, Instagram) oraz wyszukiwarki Google;
  • wyśmienita organizacja pracy, uporządkownie i systematyczność;
  • otwartość umysłu, bystrość i chłonność wiedzy;
  • energiczność i entuzjazm w działaniu;
  • pomysłowość i proaktywność;
  • samodzielność.

Co mamy do zaoferowania:

  • pełnoetatowe zatrudnienie w młodej, dynamicznie rozwijającej się Firmie, działającej na skalę międzynarodową;
  • możliwość awansu i rozwoju w kierunku sprzedaży B2B;
  • finansowanie nauki języka angielskiego;
  • przyjazne i kameralne miejsce pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • okres wdrożenia i wprowadzenia we wszystkie zagadnienia związane ze stanowiskiem pracy.

Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane. Mile widziane osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy.

Prezentacja firmy

W FEINFEIN z dumą pracujemy dla Klientów polskich i zagranicznych, tworz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praktyki / Staż