Sales Account Executive (Air & Ocean) - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy oferującej ogólnoświatowe usługi spedycji międzynarodowej (głównie lotniczej i morskiej) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Sales Account Executive (Air & Ocean)

Siedziba główna naszego Klienta mieści się w Warszawie. Poszukiwany Sales Account Executive będzie odpowiedzialny za poszerzanie portfolio klientów w obrębie województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Zakładamy możliwość stałej pracy zdalnej.

Sales Account Executive (Air & Ocean)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obszarze frachtu lotniczego i morskiego;
  • Prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjowanie warunków kooperacji z klientami;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami, nawiązywanie nowych kontaktów;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Stałe monitorowanie trendów na rynku TSL;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród potencjalnych klientów;
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji;
  • Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w sprzedaży frachtu lotniczego oraz morskiego - warunek konieczny;
  • Orientacja na klienta, silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność;
  • Znakomita znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o rozpoznawalnej marce;
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe);
  • Możliwość stałej pracy zdalnej;
  • Świadczenia pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.