Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta w Niemczechi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

RZEŹNIK

Osoby na tym stanowiku odpowiedzialna będzie za:
- Pracę w rzeźni
- Ubój

Oferujemy:
- Umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
- Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pomoc w organizacji wszystkich formalności oraz wyjazdu
- Częściowe pokrycie zakwaterowania

Wymagania

Wymagania:
- Dyspozycyjność od lzaraz
- Doświadczenie w pracy jako rzeźnik, wykrawacz mile widziane
- Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- mile widziane

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 7.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Produkcja