Rzeźnik / Wykrawacz SZKOCJA - ATRAKCYJNE ZAROBKI !!!

Szkocja,Angus, zagranica

Work Service Express

Opis stanowiska pracy

Work Express jest agencją pracy tymczasowej (KRAZ 1116) specjalizującą się w realizacji projektów zagranicznych, głównie na terenie Europy Zachodniej.

Obecnie dla naszego Szkockiego klienta rekrutujemy na stanowisko:

Rzeźnik - Wykrawacz

Miejsce pracy znajduję się w hrabstwie Angus na terenie Szkocji. Dane hrabstwo od wschodu graniczy z Morzem Północnym z przepiękna plaża lub klifami. Zajś po przeciwnej stronie mamy góry Grampian oraz największy na terenie UK Park Narodowy Cairngorms. To piękne tereny obfitujące w zadziwiająca ilość zwierząt oraz w krajobrazy. Oprócz wymienionych rzeczy, Angus jest miejscem historycznym . To właśnie na tym terenie żyli Piktowie, plemię które uważa się za przodków współczesnych Szkotów.

Wymagania

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA PRACY:

·        Praca w fabryce

·        Praca z nożem

·        Przetwórstwo mięsa, ubojnia, porcjowanie mięsa (wołowina, baranina)

·        Ubój

OFERUJEMY:

·        atrakcyjne wynagrodzenie 14.00 £/h brutto ( WYPŁACANE CO TYDZIEŃ!!! )

·        dodatki za godziny nadliczbowe i prace w święta

·        umowa na warunkach szkockich

·        zagwarantowany czas pracy !

·        zapewniona odzież robocza (FULL PPE + zatyczki, nakładki na brodę, czepek)

·        kompleksowa opieka przed wyjazdem

·        pomoc w znalezieniu zakwaterowania ( koszt około 50 £ tygodniowo )

·        pomoc w założeniu konta bankowego

·        pomoc w załatwieniu tzw. Status osiedleńczy umożliwiający prace w następnych latach

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

·        język angielski – możliwość swobodnej komunikacji w pracy

·        Sprawności fizycznej

·        Dojrzałość

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej... wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116).  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji