Rzeźnik-wędliniarz

Sosnowiec, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla firmy z branży przetwórstwa mięsnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:
Obsługa maszyn
Formowanie kiełbas
Obsługa komór wędzarniczych
Obsługa maszyn pakujących

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
Zaangażowanie

Nasz klient oferuje:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Premie
Bezpłatne posiłki
Paczki okolicznościowe
Pakiet socjalny

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia