Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od kilkunastu lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich holenderskich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Holandii w zakładach mięsnych na stanowisko rzeźnika na uboju lub rozbiorze wieprzowym.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie:

Rzeźnik na trybowaniu wieprzowiny (szynka, schab, łopatka, karki) 2000-2500 euro netto na cztery tygodnie w zależności od umiejętności i ilości godzin.

Rzeźnik ubój wieprzowy 2000-2 500 euro netto na cztery tygodnie w zależności od umiejętności i ilości godzin.

Gwarantujemy stabilną prace na dłuższy okres!!

Wypłaty co 4 tygodnie (13 wypłat w roku) Cotygodniowe zaliczki

24 dni płatnego urlopu w roku

100 % płatnego chorobowego

Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej

Zagwarantowane zakwaterowanie

Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.

Płatny urlop.

Opieka polskich koordynatorów.

Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie czy na produkcji.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 606 597 343

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nadgodziny,
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo