Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od 18 lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich austriackich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Austrii w zakładach mięsnych na stanowisko Rzeźnik- Rozbiór wołowiny (trybowanie, klasowanie) i ubój wołowy

Twój zakres obowiązków

  • Ubój wołowiny
  • Rozbiór, ćwiartowanie mięsa
  • Wykrawanie różnych rodzajów mięsa

Pracodawca oferuje
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2640€ netto przy 170 godz pracy miesięcznie i 22 dniach roboczych
obejmuje stawkę godzinową 13,67€ brutto oraz 41,40€ diety netto za przepracowany dzień

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dodatek + 50% do stawki godzinowej = 18,54€ brutto

13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld

25 dni płatnego urlopu

Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km

Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 350-450€ w zależności od standardu pokoju (można mieć pokój jednoosobowy.

Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,

Długofalowe zatrudnienie,

Zatrudnienie na austriackich warunkach,

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,

Pomoc polskojęzycznego opiekuna,

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy w zawodzie rzeźnika na rozbiorze wołowiny lub wieprzowiny oraz mile widziane doświadczenie na uboju wieprzowiny lub wołowiny
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 606 597 343

Prezentacja firmy

Misją firmy PERSPEKTIVA jest dostarczanie Klientom w całej Europi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nadgodziny,
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna