Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (nr APT 5169) obecnie poszukujemy dla jednego z naszych holenderskich klientów osób posiadających doświadczenie na stanowisku RZEŹNIK

Praca na terenie Holandii

Mile widziana dyspozycyjność na długi czas

Praca polega na wykrawaniu elementów i półtusz z mięsa wieprzowego/wołowego

Wymagania

Wymagania:

• minimum 2 lata doświadczenia w przemyśle mięsnym
• umiejętność posługiwania się nożem rzeźniczym

Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej - przy taśmie

Oferujemy:

- gwarancję stałego zatrudnienia w oparciu o holenderską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zorganizujemy Ci transport do pracy i zakwaterowanie
- polskojęzyczny koordynator zaopiekuje się Tobą i wesprze we wszystkich kwestiach na miejscu w Holandii, nie musisz znać języka obcego

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Inne